Virvė Beal Joker 9,1 UNICORE Golden Dry 60m

Nauja prekė

Pagrindinė dinaminė Beal virvė 9,1 mm Joker UNICORE Golden Dry 60 m

Smulkiau

Yra sandėlyje

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 163 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 163 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 8,15 €.


163,00 € su PVM

Apie prekę

Tai pirmoji prekyboje pasirodžiusi virvė atitinkanti pagrindinės, pusinės ir dvigubos virvės reikalavimus, dabar jau ir su UNICORE technologija užtikrinančia didesnį patvarumą bei patikimumą pažeidus šarvą. Virvė pilnai impregnuota (GOLDEN DRY) apsaugai nuo dulkių ir dregmės, taip pat padidinant atsparumą trinčiai. Puikus pasirinkimas patyrusiems laipiotojams ar alpinistams keliantiems itin aukštus reikalavimus saugumui bei svoriui.

Virvės tipas: pagrindinė

Svoris (g/m): 52

Maksimali smūgio jėga (kN): 8,2 (pagrindinė) / 6 (pusinė) / 9,5 (dviguba)

Kritimų skaičius: 5 (pagrindinė) / 20 (pusinė) / >25 (dviguba)

Dinaminis pailgėjimas: 35%

Impregnavimo tipas: GOLDEN DRY

Sertifikavimo tipas: CE 0120

UNICORE -  tai stulbinanti technologija leidžianti sujungti virvės šarvą su šerdimi nepakeičiant techninių virvės savybių, taip panaikinant šarvo slankiojimą šerdės atžvilgiu. Jei šarvas yra pažeidžamas (trinties į krašta, uolą ar kt. metu), šarvas ir šerdis išlieka susijungę kartu ir taip padidina pažeistos virvės patvarumą. Įprastoje virvėje pažeidus šarvą šis gali nuslinkti net kelis metrus, taip virvė tampa silpna ir pažeidžiama. UNICORE tai naujas patikimumo standartas.

GOLDEN DRY - impregnavimo procesas kurio metu kiekviena šarvo bei šerdės gija impregnuojama cheminiu būdu. 

Thermo fluid - tai technologija infraraudonūjų spindulių dėka panaikinanti išsikišusius šarvo siūlelius. Toks šarvas yra vientisesnis, ko pasekoje virvė tampa kompaktiškesnė ir malonesnė naudoti.