Informacija

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Turistinis maistas

Kas yra „džiovinimas šalčiu“? 

Liofilizavimas yra techninis džiovinimo procesas, kurio metu naudojamos unikalios vandens fizinės savybės. Užšalęs vanduo tiesiogiai iš kietos būsenos virsta dujomis (sublimacija) vakuuminėje kameroje. Liofilizuoti patiekalai gaminami iškart užšaldant maisto produktus, tada džiovinant juos vakuumo kameroje. Taikant...

Kas yra „džiovinimas šalčiu“? 

Liofilizavimas yra techninis džiovinimo procesas, kurio metu naudojamos unikalios vandens fizinės savybės. Užšalęs vanduo tiesiogiai iš kietos būsenos virsta dujomis (sublimacija) vakuuminėje kameroje. Liofilizuoti patiekalai gaminami iškart užšaldant maisto produktus, tada džiovinant juos vakuumo kameroje. Taikant šį metodą, vanduo maisto produktuose netirpsta, bet gali išsiskirti kaip garas. Jiems paruošti reikia tik verdančio vandens. Dėl lengvo svorio, paprasto paruošimo ir sutaupytų degalų liofilizuoti maisto produktai yra alpinistų, žygeivių ir ekspedicijose dalyvaujančių žmonių pasirinkimas. Šiandien šie maisto produktai greitai tampa visų lauko užsiėmimų dalimi. Svarbiausi privalumai yra šie:

·         Svorio taupymas

·         Kuro taupymas verdant

·         Paprastas paruošimas

·         Ilgas galiojimo laikas (3 metai)

Daugiau

Turistinis maistas Yra 66 prekės(-ių).

Subkategorijos

  • Patiekalai su Mėsa
  • Vegetariški Patiekalai
  • Pusryčiai
  • Desertai
  • Forestia

    Tai gali būti paprasčiausias mūsų produktas, bet tai nereiškia, kad apie jį buvo galvota mažiausiai. Kiekviename Forestia maišelyje yra ingredientų, kurie yra paruošti pašildyti ir valgyti, nereikia jų rehidratuoti vandeniu ar kitu skysčiu. 36 mėnesių laikotarpis nuo gamybos - galiojimo terminas reiškia, kad galite laikyti juos mėnesius ir būti tikri, kad visada gausite kalorijų, kurių reikia bet kokiai kelionei ar nuotykiui. Viena iš geriausiai apgalvotų jo savybių neabejotinai yra lanksti ir lengva pakuotė, todėl ją galima laikyti visų formų ir dydžių kišenėse.Mums, Forestia, nė viena detalė nėra per maža: „Doypack“ dizainas reiškia, kad konteineris visada stovi vertikaliai, todėl jūsų rankos lieka visiškai laisvos.Mėgaukitės veikla lauke, kaip niekada anksčiau!

  • Emergency Daviniai
  • Prieskoniai ir Kita
puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 66 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 66 dalykų