Informacija

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Amortizatoriai

Savisaugos-amortizatoriai

Savisaugos-amortizatoriai apsaugos jus nuo nepageidaujamų pasekmių kritimo atveju. Jos sukurtos, kad sumažintų smūgį kritimo metu. Savisaugos dažniausiai pagamintos iš juostų, susiūtų dygsniais, kas apkrovos įtaką padarys laipsnišką, o ne staiga. Jos taip pat garantuos papildomą apsaugą laipiojimo ir gelbėjimo situacijo...

Savisaugos-amortizatoriai

Savisaugos-amortizatoriai apsaugos jus nuo nepageidaujamų pasekmių kritimo atveju. Jos sukurtos, kad sumažintų smūgį kritimo metu. Savisaugos dažniausiai pagamintos iš juostų, susiūtų dygsniais, kas apkrovos įtaką padarys laipsnišką, o ne staiga. Jos taip pat garantuos papildomą apsaugą laipiojimo ir gelbėjimo situacijose, kai jos ne tik absorbuos kūno energiją, bet leis energiją absorbuoti ir jūsų virvei, tokiu būdu pailgindami laiko intervalą kritimo metu.

Siūlome savisaugas-amortizatorius Via Ferrata maršrutams, nuotykių parkams, darbui aukštyje, saugojimui ant horizontalių konstrukcijų bei stogų, energijos absorberius, skirtus pritvirtinti prie abejotinos saugos taškų, juostas su energijos savisaugomis ir karabinais – skirtingų spalvų, medžiagų, svorio ir naudojimo. Dėka optimizuotos smūgio absorberų konstrukcijos, savisaugos suteikia mažą kritimo tikimybę bei užtikrina saugumą laipiojimo metu.

Daugiau

Amortizatoriai Yra 13 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 13 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 13 dalykų